KONST / Litografier / Färglitografi 7897054
nr 789 7054
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi , Nils Kölare (1930-2007), Komposition, signerad. N Kölre, 46/135. 46x37
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:39:31
5/11 18:30:06
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare